Restauracja

Kuchnia nasza, to kuchnia Polska, regionalna i nie tylko.  Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientom, serwujemy również dania wegetariańskie, wegańskie.

Bazujemy na starych recepturach i przepisach kulinarnych. Okolice obfitują w grzyby, ryby i zwierzynę łowną co bardzo chętnie wykorzystujemy w naszym menu. Wędlinki z tradycyjnej wędzarni Dobarskiej, konfitury własnej roboty, sery podlaskie i chlebek z pobliskiej piekarni (żołnierski) to stały element obfitych śniadań. Nasze wyroby docenili podlascy Konsumenci w “Podlaskiej Marce Roku “. Wyróżniając” Pieczeń z Prosięcia Dworu Dobarz. Stałym elementem naszej kuchni regionalnej są kartacze po dobarsku, babka ziemniaczana z sosem grzybowym, pierogi nadziewane dziczyzną, z jagodami i wiele innych. Ryby z  Biebrzy w różnych odsłonach: faszerowane, nadziewane, pieczone oraz w marynatach.

Ostatnio smak naszego szczupaka faszerowanego oraz babkę ziemniaczaną  docenił P. Jarosław Kret  w programie ” Smaki Podlasia”. Oferujemy  też potrawy z kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Świadczymy usługi cateringowe.

Naszym mottem Dobarskim jest – Gość w Dom, Bóg w Dom.

Serdecznie Zapraszamy i życzymy smacznego.

To, co dla Państwa robimy - robimy z pasją!

Pin It on Pinterest